ZLATNI POSVOJITELJI

Tomislav Mikulin 

Marija Kulenović

Noura Almulla

4.b OŠ Vladimira Nazora, Rovinj

Mia, Tin, Leo 

Gabriel Županović

Damir Belina

1 b razred Prva privatna gimnazija Zagreb

Natali Cota

Anita Tubić

Antonio Stepinac Vrabac

Jasminka i James McCauley

Leonarda Markušić

Petra Duić

SREBRNI POSVOJITELJI

Bela Bogavčić

Daisy Majsec

Kasja Tičić

Fran Delišimunović 

Vesna Klementa     

Kos H. Rodinis

Luka Klarić

Nika Šljivić-Nikita

DV Trnoružica Skupina Dupini

Paula Car     

Marinela Nutrizio   

Magdalena Vardić

Lena Herceg

Nevenka Ložnjak

Vita Cvetković

Fran Đuranac

DV Remetinec        

DV Remetinec, Skupina Ekoljupci

Max Bauman

Leon Mikulić

Tomislav Bolanča

Rita Puhiera

Dorotea Pavlišek

Dubravko Jagić

Max Bauman

Ruža Bule

Anja Alispahić

Katarina Belančić

Diana i Adrian – Miki Gaćina

Iva Kuzmić

Nevenka Ložnjak

Vesna Klementa Kos H. Rodinis

Ivan Friš

Mia Pržulj

Kristijan Milić

Isabel Hagen

Lucian Šalec

Elion Noa Vasiljević

Dora Žnidarić

Zvonimir Stojković

Marijan Ornik

Danijel Pupek

Roko Lokas

Mika Ruđer Kukić

Morena Anić

4. b OŠ Bol Split

Hanna Pašić

Klara Ćosić

Nives Antolić

Klea Osmanagić

Una Osmanagić

Valentina Radman

Frane Ličina

Antonela Ličina

Mariana Martinčić

Eva Medić

Marino Medić

Dejana Bedeković

Marija Bošnjak

Nina Stanko Feuer

Marija Bošnjak

Jelena Vlahović

 

 

VIP POSVOJITELJI

Hana Velaj

Gabrijel Domazet

Patrik Bartoš

Ana Marija Knez

Dilyana Alexandrova Trpcheva

Filip Svečnjak

Mato Adžić

Ivor Milek

Tin Palčić

Danijel Pupek

Saša Hodžić

Noura Almulla

Zoe Gamulin

Rita Vukšić

Vanja Vuković

Martin Franović

Marin Stipanović

Vladimir Brezec

Beatta Vitovski

Ivan Zubak

Hrvoje Gattin

Alesandro Petričević

Marta Lalić

Tena Lepen

Lana Gašpar

Lau

Dječji vrtić Bajka Zvjezdice

Helena Kišasondi

Judita Šimac

Antonio Stepinac Vrabac

Srđan Božić

Lea Andreis

Jana Jadrejčić

Jelena Šimunić

Ante Kulušić

Una Biščević

Ines Kečan Todorić

Ivana Tomašević

Ante Kulušić

Matija Perčić

Katarina Džaja

 

BRONČANI POSVOJITELJI

Nikolina Puc Obleščuk

Filip  Janić

2.c OŠ Kralja Tomislava    

Daroviti učenici OŠ Vukovina

6 A Oš Grigora Viteza        

Lorena Slaviček

Dino Aličić

Eva Aličić

Eli Krečak

Filip Šimunović

Tamara Bračko

Luka Andreškić i Luka Petrović

Paula  Rinkovec

Eugen Đurak

Iva Bajčić

Krunoslav Kolar

Kristijan Škrlec

Iva Kutle Škrlec

2. razred PŠ Kupinečki Kraljevec

2.a OŠ Kralja Tomislava    

2.b OŠ Kralja Tomislava    

Deni Karabatić

Stipe Vrvilo

Dominik Pupić Jovanović

Produženi boravak OŠ Brajda, Rijeka

Arissa Obadić

Lota Mojzeš

Filip Šola

Bobi i Anči  

Iva Matković

Mirna Fumić Straka

Vito Straka

Luka Mihetec

Marko Luka Bošnjak

Mia Halužan

Ivana Tomašević

Manda Breber

Daria Rubeša

Daut Mekić

Kaja Koludrović

Ante Gašpar

Mateo Havliček

Den i Arjen Petričević

Romana Žukina

Elizabeta Sabljić

Nika Meštrović

Nikolina Kurtela

Marija Jakić

Romana Herout

Roots juice & cocktail bar

Stjepan Herceg

Roko Grbelja

Marko Žabarović

Tena Ružić

Roko Grbelja

Nikolina Kurtela

Jela Kusaković

Tanja Pejkanović

Ante Vujanović (Tonći)

Vana Košta (Vanći)

Mateja Herceg

Dorotea Antunović

Karla Vlatković

Antonela Penić

Franjo Barać

Noa i Niko SLišković

Valentina Radman

Darija Škokić

Filip Marko Marković

Adam Duž

Ana Mihaljević

Eva Mihaljević

Tena Mihaljević

Nikola Mihaljević