POSVOJITELJI

AFRIČKI LAV

6.c razred, Osnovna škola Rovišće brončano
Magdalena Karabin i Mario Habrun brončano
Leon Huzjak brončano
Maksimilijan Ristovski srebrno
Erdžino Skulich – Kervić 2 brončano
Jaka Lazar srebrno
Maja Pavić zlatno
Adina Kriković srebrno
Luka Panić brončano
Grga Gredelj brončano
Neo Kranjec brončano
Nika Ištok srebrno
Nika Ištok srebrno
Matea Trčak brončano
Darko Gazibara srebrno
Eugen Herceg brončano
Leon Jančić srebrno
Loris Pavlić srebrno
Tom Gojčeta srebrno
Leonard “Bole” Reiner srebrno Kristina Serec afrički lav

Fran Mislović srebrno

CRVENA PANDA

Dominik Toth brončano
Luka Alvir Unušić srebrno
Ana Mašanović brončano
Miroslav Mihić brončano
Lena Gregurek srebrno
Ana Bušić srebrno
Katja Novko srebrno
Ivana Kepčija srebrno
Ivana Planinšek brončano
Petra Beštak srebrno
Katarina K8 srebrno
Mate M8 srebrno
Maja Mustač brončano
Lotta Medić zlatno
Nina Jurak brončano
Ena Kičeec brončano
Mario Sokolić srebrno
Mona Leitner brončano
Sven Badžek zlatno Iva i Maja Pejčić zlatno Veronika Vlašić srebrno Hana Musil srebrno

MERKAT

Josipa Vuksanić brončano
Livia Franjić brončano
Inga Sadaić brončano
Karmela Mikac brončano
3.c Osnovna škola Vladimir Nazor Virovitica srebrno
Frida Putnik Gjoni brončano
Paola Posinjak srebrno
Nikolina Kurtela brončano
Sara Kormoš brončano
Danijel Tolj brončano
Pjer Ličina srebrno
Marko Lepušić-Tunčec srebrno
Danijel Gvozden brončano
Adam Marković Leško srebrno
Damir Rakić srebrno
Aleksander Pavlović brončano Luka Štimac merkat

Polaznici Helen Doron škole Maksimir zlatno

DVOPRSTI LJENIVAC

Mihael Stojimanov brončano
Branimir Bekavac brončano
Juraj Grahovac srebrno
Leda Pervan brončano
Ivana Vranović brončano
Hana Blažićko Petrak srebrno
Dominik Rovere zlatno
Petra Elena Letinić srebrno
Lorena Ajhler srebrno
Leona Bradić brončano

KINESKI LEOPARD

Barbara Katušić srebrno
učenici 1.e razreda OŠ Tituša Brezovačkog brončano
Ilija Golub brončano
Maša Soljačić srebrno
Sandra Vodopija Žabčić srebrno
Ronald Galić zlatno
Ines Ognjenčić brončano
Nicolas Pavlović brončano Kristina Mikulić srebrno

SIVI VUK

Skupina “Balončići”, dječji vrtić “Cvrčak”- Čakovec brončano
Blaž Golub brončano
George Alessandro Laidlaw srebrno
Noel Kustec srebrno
Jan Mileković Drezga brončano
Valentina Svitlanović srebrno

KALIFORNIJSKI MORSKI LAV

Tonka Murat srebrno
Mak Celić brončano
Mia Kovačević brončano
Ivan Vukoja brončano
Rosa Košutić brončano
Ivona Pongrac srebrno Maksim Mišković srebrno

SNJEŽNA SOVA

Mia Đorđević brončano
Vita Ordulj brončano
Andreja Gerenčir srebrno
Sunčana Milić srebrno
Vedrana i Darko Čondić brončano

EUROAZIJSKI RIS

Arissa Obadić brončano
Lea Ladić srebrno
Katja Štibrić zlatno
Antun Dadić zlatno
Barbara Turković srebrno

DOMAĆI KUNIĆ

Lucian Banaj srebrno
Gaia Kustec srebrno
Borna Opačić srebrno
Jan Celić brončano

KAPIBARA

Luka Nalo srebrno
Ingrid Babić brončano
Toma Gruica brončano

AZIJSKA PATULJASTA VIDRA

Tea Mačečević brončano
Adam Marković Leško brončano
Dorotea Fudurić srebrno

ČIMPANZA

Leon Kuhar srebrno
Nevenka Peruničić brončano
Slađana Pavić srebrno

SMEĐI KAPUCIN

Marija Đurđević brončano
Adrijan Hyseni brončano
Tin Novačić brončano

PRSTENASTOREPI LEMUR

Zvonimir Seki srebrno
Iva Madić brončano
Vid Šarić brončano Marija Kolenda srebrno

ALPAKA

Sanja Skendžić zlatno
Lara Majnarić brončano
Ivan Komljenović srebrno

SOVA JASTREBAČA

Učenici 2. razreda produženog boravka OŠ Turnić iz Rijeke zlatno Olivia Vidas Tulić srebrno

DIVLJI MONGOLSKI KONJ

Tena Kekez srebrno
Ivona Zrakić brončano

PATULJASTI VODENKONJ

Aleksandar Perković zlatno
Izabela Kranjčec srebrno

Matea Smolčec srebrno

PATKA MANDARINKA

Domagoj Vukoja brončano
Luka Gunjević brončano

NOSATI RAKUN

Ivan Perković srebrno
Tomislav Tomašković srebrno

BURMANSKI PITON

Hana Obradović srebrno
Noah Pavlović brončano

SERVAL

Sara Obradović srebrno
Filip Kovačić srebrno
Elin Korper srebrno

KOKOŠASTA GUSKA

Alana i Marin Petković zlatno
Marija i Pavao Čančer srebrno

JUŽNOAFRIČKI GALAGO

Hrvoje Zlojutro srebrno
Juraj Maštrović srebrno

PATULJASTA KOZA

Milijana Jovičić srebrno
Branko Spahija brončano

SJEVERNI BJELOPRSI JEŽ

Dominik Šepak zlatno
Tanja i Mateo Grabar brončano

ĆUK JAMAR

Marko Benković brončano

PLAVI VARAN

Ivona Prebanda brončano

RIBA KLAUN

Petar Managić srebrno

MOLUČKI KAKADU

Mateo Krnetić i Anđela Nikolić Margan srebrno

CRNI URLIKAVAC

Marko Pavasović brončano

EUROPSKI BIZON

Margareta Novak brončano

MOČVARNI VALABI

Lea Toth brončano

DVOBOJNA LISNA GATALINKA

Luka Kramarić brončano

JUŽNOAMERIČKI NIZINSKI TAPIR

Dragan Vešović srebrno

GOULDOVA AMADINA

Maja Vuljar srebrno

LJAMA

Mia Matić srebrno

EUROPSKI SMEĐI MEDVJED

Jakov Bazina zlatno

ČUPAVOUHI LEMUR

Klara Vuković brončano

EMU

Dorian Kolesarić srebrno

MARABU

OŠ Brajda srebrno

ŽUTOPRUGA OTROVNA ŽABA

Matej Vučković srebrno

ČETKASTOREPI PENJAŠ

Miljenko Rudan srebrno

EGIPATSKA KORNJAČA

Lucija Knjaz brončano

VELIKA UŠARA

Joakim, Ivan, Mihael i Valentin Mamić srebrno

MARA

Kristijan Kravršćan brončano

EGIPATSKI LETIPAS

Marijana Brekalo srebrno

CRNOKLJUNI TUKAN

Goran Martinović srebrno

PATKA GOGOLJICA

Vjera Marinović srebrno

GOETTINGENSKA PATULJASTA SVINJA

Margareta Sedlarević brončano
Miro Herceg brončano

PATULJASTI KAJMAN

Frida Ležaić srebrno

PATULJASTI MARMOZET

Grga i Tara Radojičić srebrno

BJELOGLAVI SUP

Željka Grbac srebrno

POSKOK

Josipa Herceg brončano

ŽAKO

Lobel i Hela Šapina srebrno

DIVOVSKI MRAVOJED

Tian Vlašić srebrno

GRANTOVA NIZINSKA ZEBRA

skupina ZEBRICE, DV Petar Pan srebrno

ANTILOPA DIK DIK

Ana Bešker brončano

KOMODSKI VARAN

Vid Pešut srebrno

NILSKI KROKODIL

Lena Managić srebrno

NOSATI RAKUN

DI srebrno

BARSKA KORNJAČA

Tara Tončić srebrno