Posvojitelji

VIP POSVOJITELJI

Mato Adžić

Ivor Milek

Tin Palčić

Danijel Pupek

Saša Hodžić

Noura Almulla

Zoe Gamulin

Rita Vukšić

Vanja Vuković

Martin Franović

Marin Stipanović

Vladimir Brezec

Beatta Vitovski

Ivan Zubak

Hrvoje Gattin

Alesandro Petričević

Marta Lalić

Tena Lepen

Lana Gašpar

Lau

Helena Kišasondi

Judita Šimac

Antonio Stepinac Vrabac

Srđan Božić

ZLATNI POSVOJITELJI

Noura Almulla

4.b OŠ Vladimira Nazora, Rovinj

Mia, Tin, Leo 

Gabriel Županović

Damir Belina

1 b razred Prva privatna gimnazija Zagreb

Natali Cota

Antonio Stepinac Vrabac

Jasminka i James McCauley

Leonarda Markušić

SREBRNI POSVOJITELJI

Vesna Klementa     

Kos H. Rodinis

Luka Klarić

Nika Šljivić-Nikita

DV Trnoružica Skupina Dupini

Paula Car     

Marinela Nutrizio   

Magdalena Vardić

Lena Herceg

Nevenka Ložnjak

Vita Cvetković

Fran Đuranac

DV Remetinec          

Skupina Ekoljupci

Max Bauman

Leon Mikulić

Tomislav Bolanča

Rita Puhiera

Dorotea Pavlišek

Dubravko Jagić

Dubravko Jagić

Max Bauman

Ruža Bule

Anja Alispahić

Katarina Belančić

Diana i Adrian – Miki Gaćina

Iva Kuzmić

Nevenka Ložnjak

Vesna Klementa Kos H. Rodinis

Ivan Friš

Mia Pržulj

Kristijan Milić

Isabel Hagen

Lucian Šalec

Elion Noa Vasiljević

Dora Žnidarić

Zvonimir Stojković

Marijan Ornik

Danijel Pupek

Roko Lokas

Mika Ruđer Kukić

4. b OŠ Bol Split

Hanna Pašić

Nives Antolić

Mariana Martinčić

BRONČANI POSVOJITELJI

Filip  Janić

2.c OŠ Kralja Tomislava    

Daroviti učenici OŠ Vukovina

6 A Oš Grigora Viteza        

Lorena Slaviček

Dino Aličić

Eva Aličić

Eli Krečak

Filip Šimunović

Tamara Bračko

Luka Andreškić i Luka Petrović

Paula  Rinkovec

Eugen Đurak

Iva Bajčić

Krunoslav Kolar

Krunoslav Kolar

Kristijan Škrlec

Iva Kutle Škrlec

2. razred PŠ Kupinečki Kraljevec

2.a OŠ Kralja Tomislava    

2.b OŠ Kralja Tomislava    

Deni Karabatić

Stipe Vrvilo

Dominik Pupić Jovanović

Produženi boravak OŠ Brajda, Rijeka

Arissa Obadić

Lota Mojzeš

Filip Šola

Bobi i Anči     

Iva Matković

Mirna Fumić Straka

Vito Straka

Luka Mihetec

Marko Luka Bošnjak

Mia Halužan

Manda Breber

Daria Rubeša

Daut Mekić

Kaja Koludrović

Ante Gašpar

Mateo Havliček

Den i Arjen Petričević

Romana Žukina

Elizabeta Sabljić

Nika Meštrović

Nikolina Kurtela

Marija Jakić

Romana Herout

Roots juice & cocktail bar

Stjepan Herceg

Tena Ružić